Maxtex – Producent Umundurowania

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wydruków na odzieży, wykrojach i gadżetach. Oferujemy nadruki w każdym rozmiarze i w dowolnych kolorach.

 

Flex & Flock

Metoda nadruku polegająca na naniesieniu wyciętego na ploterze wzoru bezpośrednio na tkaninę przy użyciu prasy termotransferowej. Doskonale sprawdza się na odzieży codziennej, roboczej, sportowej, chustach, czapkach, szalikach itp. Możliwość znakowania już od jednej sztuki, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

 

Sitodruk

Jedna z najbardziej powszechnych metod nadruku, polegająca na nałożeniu farby bezpośrednio na produkt, a następnie utwardzenia w tunelu grzewczym. Idealne rozwiązanie przy większej ilości nadruków. Wymaga przygotowania matryc. Sitodruk znajduje zastosowanie m.in. na tkaninach, tekturach, drewnie, plastiku, czy metalu.

 

Sublimacja

Metoda naniesienia nadruku poprzez transfer z papieru na materiał. Nadruk musi być wykonywany na jasnych, najlepiej białych tkaninach poliestrowych lub specjalnie przygotowanych podłożach. Bardzo szeroki zakres możliwości znakowania, od odzieży po wszelkie gadżety reklamowe: kubki, smycze, puzzle.

 

Druk bezpośredni DTG

Jedna z najnowszych metod znakowania, polegająca na bezpośrednim nadruku na tkaninie. Pozwala na wykonanie dowolnych wielobarwnych projektów na tkaninach bawełnianych, koszulkach, bluzach, torbach. Nie wymaga dodatkowych kosztów przygotowania, przeznaczona do mniejszych nakładów, możliwość druku juz od jednej sztuki.